Mersin sandık odası ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alanlar, satanlar

MERSİN SANDIK ODASI İKİNCİ EL TİCARETİ

Mersin sandık odası ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyaların alınıp satıldığı, ikinci el eşya ticaretinin yapıldığı yerlerin ortak adıdır.

Bazı yörelerde ev-kur, ikinci el eşya ticareti, dahili ticaret, eski eşya pazarı, bit pazarı denilir; Mersin’de ise  Mersine özgü ikinci el eşya alım satımı yapan iş yerlerine sandık odası denmiş ve öylece de kalmış.

Mersin ili doğu, güney doğu ve iç Anadolu’nun sahili olması dolayısıyla ile gelen, gidenin ve yerleşenin bol olduğu bir ilimizdir. Hele ki son yıllarda bu orta doğudaki savaşlardan kaçan Suriyeli, ıraklı, kobanili, filistinlilerin de gelmesiyle oldukça nüfus yoğunlaştı ve doğal olarak ikinci el eşyaya da rağbet arttı.

Dolayısı ile ikinci el eşya alan satan sandık odalarının sayısında da müthiş bir artış oldu. Ancak ikinci el eşya, mobilya piyasasında hem fiyatlar yükseldi ancak tam tersine kalite de düştü.

Bu durum ikinci el eşya piyasasında ki  yılların köklü esnaflarını olumsuz yönde etkiledi . Ancak bundan sonradan türeyen vurguncu tabiriyle hareket eden kişiler istifade ettiler. Çünkü bunlar iyi kötü demeden bozuk, hurda ne buldularsa ehven fiyatlardan aldılar iyi paralara sattılar.

Tabi ki biz Mersin sandık odası olarak sonrasını düşündüğümüz için mesleğimiz olduğu için daha duyarlı daha sorumlu davranıyoruz ve elimizden geldiği kadar kalite ve güvenilirliğimiz den ödün vermemeye çalışıyoruz.

    MERSİN SANDIK ODASI ADRES, TELEFON VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mersin sandık odaları adresleri, telefonları, e-posta ve web site adreslerine buradan ulaşabilirsiniz.Mersin sandık odaları genellikle Mersin Yenimahalle’de Toros Devlet Hastahanesi civarında yoğun bir şekilde bulabilirsiniz.  Örneğin:

1-   KAYA SANDIK ODALARI  ikinci el eşya ticareti .

Yeni mahalle 5330 sokak no:17/B  akdeniz- Mersin

GSM: 0 537 614 72 47

[email protected]

www.mersinikincielesyaci.com

2-  MERSİN İKİNCİ EL EŞYA TİCARETİ

Yeni mahalle 5330 sokak. No: 15 Can Apt altı

GSM  : 0 555 851 35 57

[email protected]

mersinikincielesya.net

3- MERSİN İKİNCİ EL ve SPOT EŞYA ALANLAR

Yenimahalle 5330 sok. no 17/B  Akdeniz- Mersin

GSM  : 0 555 851 35 56

[email protected]

 spot.esyamersin.com

    MERSİN KAYA SANDIK ODALARI TÜM İLÇE VE SEMTLERDE HİZMETİNİZDE

Mersin’de ikinci el eşya alan satan Kaya Sandık Odası tüm ilçe ve semtlerden ikinci el eşya , mobilya ve beyaz eşya alım satımı yapıyor.

Ve sizlere sorunsuz, problemsiz ve güvenilir kaliteli hizmet sunan ve sizin takdir ve teveccühünüzü kazanmış olan bir firmadır.

Mersin Kaya Sandık odaları Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Pozcu, Çağdaşkent, Menteş, Soli, Davultepe, Tece, Viranşahir ilçe ve semtlerinden ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alıyor satıyor.

Bir cevap yazın